Halı Yıkama İstanbul Yıkama

İstanbul Yıkama Halı Yıkama Hizmetleri

Halı Yıkama

Halılarımız şüphesiz evimizde en çok yer kaplayan, en çabuk kirlenen ve en çok temas halinde olduğumuz ev dekorasyon malzemelerindendir. Halılarımızın bu kadar çabuk kirlenmesi, halılarımızın düzenli olarak temizlenmesini kaçınılmaz hale getirir. Halıların süpürülmesi, ıslak bir bez yardımıyla silinerek tozlarından arındırılması, halıyı derinlemesine temizlemeyen işlemlerdir. Halıların derinlemesine temizlemesi, daha sağlıklı bir ev hayatının olmazsa olmazıdır. Halıların derinlemesine temizlenmesi için ise firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanılmalıdır.

Neden Profesyonel Halı Yıkama Hizmetine İhtiyacınız Var?

Bildiğiniz gibi, halıların üzerinde oldukça fazla zaman geçiriyoruz. Üzerinde yürüyor, çocuklarımıza oyun oynatıyor, yeri geliyor uzanıyoruz. Böyle olunca halıların temizliği çok daha önemli hale geliyor. Halılarınızı süpürge yardımıyla süpürmeniz, ya da yüzeyini silmeniz halılarınızın sadece yüzeyini temizleyecek iç dokusunun kirli kalmasına neden olacaktır. Bu da mikropların yayılmasına neden olacak, sizin ve ailenizin sağlığını tehlikeye atacaktır. Halılarınızın derinlemesine temizlenmesi ile halılarınız mikroplarından dezenfekte edilebiliyor. Bunun için de sizin ev ortamında sağlayamayacağınız, birtakım yıkama ve kurutma prosedürünün uygulanması gerekiyor.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilir?

Profesyonel bir halı yıkama işleminden bahsedebilmek için adım adım uygulanan ve halıyı derinlemesine temizleyen birtakım yıkama ve kurutma prosedürü uygulanmaktadır. Firmamız bu işlem ve prosedürü aşağıdaki adımları izleyerek uygulanmaktadır:

  1. Halıların Teslim Alınması: Halılarınız adresinize gelip teslim alınarak yıkama işleminin gerçekleştiği bölüme transfer edilmektedir.
  2. Tozların Toplanması: Halı üzerinde ve halının iç kısımlarında toz ve saç kalıntıları bulunmaktadır. Bu kalıntılar, halının üzerinden yüksek vakum gücüne sahip toz alma makineleri ile toplanarak, halı yıkama işlemine hazır hale getirilir.
  3. Bakteri ve Mikropların Dezenfekte Edilmesi: Tamamen doğal ve bitkisel içeriğe sahip temizleyiciler halılara uygulanarak; halılar mikrop ve bakterilerden dezenfekte edilir.
  4. Halıların Lekelerden Temizlenmesi: Halıların lekelerden arındırılması için yine %100 doğal temizleyiciler, halının en derin kısmına kadar makinelerimiz ile işlenir. Bu temizleyiciler lekeler ile etkileşime girerek lekenin halıdan çıkarılmasını sağlar.
  5. Yıkama Programının Belirlenmesi: Halınızın dokusu ve iplik yapısı incelenerek halıyı yıkamaya en uygun program profesyonel ve deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından belirlenir.
  6. Yıkama Aşaması: Uygun programın belirlenmesinin ardından bantlı makinelerde bitkisel ve doğal temizleyiciler ile halı yıkama işlemi gerçekleştirilir ve ardından halı tamamen temizleyiciden arındırılacak şekilde durulanır.
  7. Sıkma İşlemi: Özel rulo sıkma makineleri ile halınız fazla sudan arındırılır. Sıkma makineleri halıya hiçbir zarar vermemekle birlikte fazla suyun alınmasını sağlamaktadır.
  8. Paketlenme ve Teslimat: Halılarınız kuruduktan sonra, uzmanlarımız tarafından incelenir ve halının temiz olduğu onaylanınca özel olarak paketlenerek adresinize teslim edilir.

Halı Yıkama Fiyatı

Firmamız, 1. kalite, güvenilir ve ekonomik bir halı yıkama hizmeti vermektedir. Halı yıkama hizmetimiz, halılarınızın ebadına, halılarınızın sayısına göre değişiklik göstermektedir. Halı yıkama fiyatımız ile ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hizmet verilen Servis Bölgeleri

İstanbul Yıkama; standart periyot dahilinde aşağıda yer alan il, ilçeler ve mahallelerine servis hizmeti vermektedir.

İstanbul Şişli Halı Yıkama
İstanbul Sarıyer Halı Yıkama
İstanbul Beşiktaş Halı Yıkama
İstanbul Kağıthane Halı Yıkama

İstanbul Yıkama; standart periyot haricinde ise, Acil Destek hattı kapsamında, 7/24 tüm İstanbul geneline hizmet vermektedir. Konu hakkında ki detaylı bilgiyi, siteleri üzerinden veya telefon ile iletişime geçtiğinizde alabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz.

0212 279 8 791
0549 566 6 166
0850 304 1 880

İstanbul Yıkama Harita ve İletişim Bilgileri

Bir Cevap Yazın